ترخیص و ثبت سفارش فلاش تانک از گمرک بازرگان

ترخیص و ثبت سفارش فلاش تانک از گمرک بازرگان

ترخیص و ثبت سفارش فلاش تانک

ترخیص و ثبت سفارش فلاش تانک از گمرک بازرگان با توجه به همجواری با کشور ترکیه و مرز ورود کالاهای وارداتی از اروپا، به فراوان انجام می گردد. 

جهت ترخیص فلاش تانک از گمرک بازرگان مانند سایر کالاهای وارداتی نیاز به مجوز ثبت سفارش می باشد 

قبل از ورود کالا به داخل گمرک، مجوز ثبت سفارش آماده شده و پس از اخذ قبض انبار و ترخیصیه از شرکت حمل، عملیات ترخیص فلاش تانک از گمرک بازرگان انجام می گردد. 

 

 

فلاش تانک چیست ؟

فلاش تانک مخزنی پر از آب است که از طریق فشار آب مانع از تجمع فضولات در مسیر فاضلاب و مانع انسداد و گرفتگی در لوله ها می گردد. 

مهم ترین تاثیر فلاش تانک به جز کارکرد بهداشتی آن، صرفه جویی در مصرف آب می باشد. 

انواع فلاش تانک

فلاش تانک به صورت کلی به دو شکل تولید می گردد: 

فلاش تانک روکار که مخزن و لوله کشی آن در سرویس بهداشتی قابل مشاهده می باشد، از نوع قدیمی می باشد و صدای بیش تری ایجاد می کند. 

فلاش تانک توکار بالعکس مدل روکار، مخزن و لوله کشی آن قابل رویت نمی باشد و فقط دکمه های آن بر دیوار نصب می گردد؛ این نوع فلاش تانک علیرغم کارکرد، بهداشت بالا و زیبایی با مشکل دسترسی سخت جهت تعمیر و نگهداری مواجه می باشد. 

انواع مختلف فلاش تانک جدای نوع نصب آن،  شامل دوزمانه، دو مخزنه، و اتوماتیک می باشد که نوع اتوماتیک آن بهترین مدل از فلاش تانک می باشد که بدون دخالت دست، همراه با باز و بسته شدن درب سرویس بهداشتی، تخلیه آب انجام می گردد. 

 

واردات فلاش تانک

√ واردات فلاش تانک علیرغم تولید داخل به دلیل کمیت تولید و کیفیت تولیدات داخل، از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی انجام می گردد 

براساس بررسی سوابق گمرک، واردات فلاش تانک اغلب از کشورهای ترکیه، چین، ایتالیا، آلمان، اسلونی انجام می گردد. 

تعرفه گمرکی فلاش تانک

فلاش تانک در قسمت هفتم، فصل سی و نه کتاب مقررات صادرات و واردات طبقه بندی شده است 

تعرفه گمرکی فلاش تانک پلاستیکی، 39229000 می باشد 

حقوق ورودی فلاش تانک 20درصد می باشد. 

واردات و ترخیص فلاش تانک با تعرفه 39229000 مستلزم اخذ مجوز استاندارد اجباری می باشد 

 

ثبت سفارش فلاش تانک

ثبت سفارش فلاش تانک و مجوز واردات آن، محدود به بررسی ساخت داخل توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد. درصورت اخذ شرایط لازم و نیاز داخل کشور، مجوز ثبت سفارش تایید و صادر می گردد. 

 

ترخیص فلاش تانک از گمرک بازرگان

 

گروه بازرگانی تلاش کاران ترخیص بار بازرگان مستقر در مرز بازرگان به عنوان حق العملکار و ترخیص کار رسمی، جهت ترخیص فلاش تانک از گمرک بازرگان از صفر تا صد همراه بازرگانان و مشتریان محترم می باشد؛ جهت تماس با ترخیص کار فلاش تانک در بازرگان با شماره تماس 04434378634 تماس برقرار نمایید.

 

اشتراک گذاری این مقاله
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی

آخرین مقالات

برچسب ها